0
Vaše poptávka

Fotbal v nafukovací kouli

Fotbal v nafukovací kouli je žhavá novinka mezi zábavnými aktivitami. Tato aktivita vás zaručeně nadchne a to již při první příležitosti, při které ji vyzkoušíte. Fotbal v koulích se dá ve své podstatě hrát všude tam, kde se hraje klasicky fotbal, tak jak ho známe.

I při fotbale v koulích tedy budete potřebovat spoluhráče, kteří si s vámi chtějí zahrát, ale především si užít tu nadstandartní zábavu s nafukovací koulí. Naštěstí je fotbal v kouli novinka a tím pádem nebudete mít nouzi o to sehnat spoluhráče, kteří budou chtít poznat rozdíl oproti klasické kopané.

Oproti klasickému fotbalu je ale fotbal v koulích zajímavější o řadu aspektů. Především pokud při fotbale upadnete, upadnete na nafukovací kouli, takže vás pád nebude rozhodně tolik bolet, můžete tak i narážet do ostatních kolem, či do stěn a stále se nikomu nic nestane. Vy si tak můžete užívat jen čisté zábavy z fotbalu s novinkou, kterou představuje právě nafukovací koule.

Nafukovací zorbingová koule je vyrobená z pevného a průhledného materiálu, který tak zajišťuje vaše bezpečí, ale i perfektní viditelnost při hře. Nafukovací koule váží okolo deseti kilo, a pokud v ní budete chtít hrát fotbal ve vysokém tempu nebo si užívat jiné zábavy jako např. sumo, beach fotbal, nebo body zorbing souboje, připravte se na to, že se v ní i mírně zapotíte.

 

Chcete si vyzkoušet fotbal v nafukovací kouli?

Ano prosím!