0
Vaše poptávka

Sociální odpovědnost

Jste nezisková organizace a plánujete akci pro děti? Organizujete charitativní event s jasnými cíli pomoci?

Naše společnost se pravidelně ráda zúčastňuje akcí pro dobrou věc a věří, že pomoc druhým by měl být jeden ze základních kamenů společnosti. I přesto si dané akce vybíráme dle základních kritérií a to hlavně z důvodu toho, aby vybraná akce opravdu pomáhala v maximální možné míře dobré věci a ne kapse pořadatele či partnerům.

Poprosíme vás tedy o zaslání základních informací o vámi plánované akce a to hlavně:

  • Co je předmětem a cílem vaší pořádané akce a o jaký ročník se jedná
  • Jak a kde se budou generovat peníze a jaká část bude věnována
  • Jakou máte představu o zapojení Agentury HappyTimes

 

BENEFIČNÍ AKCE SKÁKACÍ HRAD 2015

Dne 17. června 2015 se uskutečnil první ročník benefiční akce Skákací hrad 2015, která se uskutečnila na Radlické (Za Ženskými domovy 125/5, Praha 5) a byla tentokrát zaměřena na podporu malé Adélky, která statečně bojuje s dětskou mozkovou obrnou. O zábavu pro děti jsme se starali my, agentura HappyTimes a to skákacím hradem, cukrovou vatou, malováním na obličen nebo nafukovacími balónky a dárky pro děti.

V průběhu akce jsme se dozvěděli více informací o dětské mozkové obrně (DMO) a možnostech léčby a byla možnost si vyzkoušet speciální terapie pro děti a dospělé za dohledu profesionálů z Neurorehabilitační kliniky AXON, kteří celou akcí odborně zaštítili.

Výtěžek akce byl věnován malé Adélce, jíž peníze pomohly na speciální léčbu ve spolupráci s Neurorehabilitační klinikou AXON v Praze. Na této akci se vybralo necelých 13.000 Kč, které byly předány Adélce formou poukázky pro uplatnění v AXON klinice.

Pořádáte benefici? Kontaktujte nás!