0
Vaše poptávka

Nafukovací atrakce

Nechcete jen tak nějakou tuctovou oslavu pro děti? Nebo pořádáte party, kde budou i děti a potřebujete pro ně vymyslet bezpečnou a zároveň ojedinělou zábavu? Vy i vaše děti určitě oceníte nafukovací atrakce, které si u nás můžete pronajmout.

Nejznámější a nejoblíbenější variantou nafukovacích atrakcí jsou skákací hrady, které vypadají jako z pohádky. Můžete si vybrat ze spousty tvarů a barev. Existují jak skákací hrady obřích rozměrů, tak i malé skákací hrady pro pár dětí a rodinné oslavy.

U nás si ale můžete pronajmout mnohem rozmanitější nafukovací atrakce. Velmi oblíbené jsou u dětí zejména varianty hradů s obřími skluzavkami. Naši zákazníci preferují pronájem nafukovacích atrakcí, které kombinují více typů „nafukovací zábavy“. Můžete si vybrat různé prolézačky, skluzavky, hrady atd. Na těchto atrakcích se děti vydovádí a vy budete mít prostor i pro svou zábavu.

Nafukovací atrakce nejsou ale jen záležitostí dětí. Pronajímají si je i dospělí lidé pro účely firemních večírků, outdoorové aktivity, nebo jako opravdu nápaditou aktivní reklamní plochu pro politickou či marketingovou kampaň. Záleží jenom na Vás. Rádi Vám poradíme, vymyslíme optimální alternativu. Napište nám Vaše požadavky a představu, my pro Vás vypracujeme co nejlepší nabídku spolu s naceněním pronájmu nafukovací atrakce. Neváhejte a kontaktujte nás, budeme se Vám rádi věnovat.

Mohlo by vás zajímat