0
Vaše poptávka

Skákací hrad pronájem

Není snadné upoutat dětskou pozornost na delší dobu než pár minut, ovšem Vy máte nyní jedinečnou příležitost. Pokud využijete šance pronajmout si skákací hrad pro děti a zařídit jim tak nezapomenutelné chvilky nespoutané zábavy, které si mohou užít i se svými kamarády, děti se Vám odvděčí velkou radostí a od skákacího hradu budete mít problém je i po hodinách zábavy odtrhnout.

Skákací hrady si můžete pronajmout pro různé příležitosti, ať už se jedná o oslavu narozenin, nebo pokud například potřebujete děti zabavit na něčí svatbě, či chcete pořádat dětský den a další. Skákacím hradem se dětem zavděčíte všude, kde je potřeba si zaskotačit, zasmát se a probudit bujnou fantazii všech zúčastněných dětí.

Potřebujete si objednat skákací hrad pro děti menších rozměrů (pro ne víc jak pět dětí), nebo se naopak chystáte na akci pro školku a potřebujete si objednat hrad obřích rozměrů ato nejen se skákací plochou, ale i skluzavkou a prolézačkami? V tom případě máte v obou případech štěstí, protože u nás si velikost a typ můžete vybrat dle vaší potřeby.

Skákací hrady hrají většinou pestrými barvami a dokonale tak probudí každou akci. Zároveň skákací hrady dětem přináší čistou radost, protože skákání odbourává stres a podporuje kvalitu spánku. Skákáním se také podporuje pohyb lymfy, tím pádem dochází také k očištění organismu od škodlivých látek.

Skákací hrady využijete nejen na soukromé oslavě, skákací hrad pronájem se skvěle hodí i na různé sportovní nebo firemní akce, kde nafukovací atrakce či skákací hrad může sloužit i jako reklamní prostor. Kdo si hraje, nezlobí a skákací hrad je pro hraní doslova předurčen.

 

Chtěli byste si pronajmout skákací hrad pro děti?

Vyberte si svou nafukovací atrakci ještě dnes!

Pronajmout si hrad