0
Vaše poptávka

Pronajměte si nafukovací atrakce a úspěch bude zaručen!

 

V případě oslav narozenin a akcí různého druhu zaměřených nejen na děti, si nafukovací atrakce stále drží pozici nejoblíbenějšího prvku zábavy. Dnes můžete vybírat z nepřeberného množství tvarů a velikostí těchto atrakcí. Mnoho firem nabízí jejich pronájem, stačí si jen vybrat. Skákací hrady, nafukovací skluzavky a horolezecké stěny jsou ideálním hracím prvkem na dětskou oslavu. Můžete jimi zpestřit dětský den či firemní akci, kde se i dospělí díky nim rádi vrátí do dětských let.

 

Výhody nafukovacích atrakcí

Tyto atrakce mají větší rozměry a děti je ocení zvláště proto, že je nemají doma na zahradě a jsou tak pro ně neokoukaným a neobvyklým druhem zábavy. Znáte to, co je nové a neznámé, musí hned vyzkoušet.

Dalším pozitivem je jejich bezpečnost, kdy děti skáčou a padají do měkkého. Nemají se o co zranit. Pozor však na více dětí na jedné atrakci, jejich počet je třeba regulovat a hlídat, aby si navzájem neublížily. Rychlý pohyb je totiž jejich oblíbenou činností. Pokud si zde hrají ti nejmenší, měl by atrakci alespoň jeden dospělý člověk hlídat.

Výhoda nafukovacích atrakcí je i v jejich rychlém a snadném nafouknutí díky ventilátoru, který udržuje prvek v provozu po celou dobu jeho používání. Po ukončení akce je atrakce během pár minut zase vyfouknuta a složena.

 

Nejznámější a nejoblíbenější druhy nafukovacích atrakcí pro děti

Klasikou zůstává skákací hrad, který jste už určitě viděli na poutích či dětských akcích. Nároky na zábavu pro děti však poslední dobou rostou, na trhu tak dnes můžete koupit i nafukovací atrakce jiných tvarů. Oblíbené jsou obří skluzavky či multifunkční nafukovací zábavní centrum. Pro starší děti jsou to pak horolezecké stěny, Bungee running, nafukovací dopravní či klasické hřiště. Novinkou je například i atrakce „Shoď ho“, kde se děti snaží co nejdéle udržet na pohyblivém vrcholu.

Tyto atrakce nemusí být součástí jen dětské oslavy narozenin. Můžete si je pronajmout na dětský den ve vaší vesnici či městě. Na firemní akci také potěší ratolesti vašich zaměstnanců. Lze tak zpestřit například i předvolební kampaň. Využití je opravdu mnoho.

 


Nafukovací atrakce pro dospělé

Nejen děti se rády baví, zábavu mají v oblibě i dospělí. Kdo z nás by se nechtěl vrátit do dětských let. Určitě jste někdy zažili ten pocit, že byste do skákacího hradu vlezli s vaším dítětem také. Nemusíte zoufat, dostupné jsou i nafukovací atrakce pro dospělé a stávají se stále větším trendem.

Pokud tedy plánujete teambuilding, firemní akci, festival či jakoukoliv jinou akci zaměřenou i na zábavu pro dospělé, máme pro vás tip. Zkuste pronajmout tzv. Sumo ring pro dospělé, kde si díky speciálním oblekům užijete atmosféru zápasníků sumo a budete tak moct vašeho nadřízeného konečně vytlačit z kola ven.

Pro dospělé se samozřejmě hodí i Bungee running, kde se můžete v bezpečném prostředí přetahovat na laně. Doporučujeme i nafukovací hřiště, kde si lze ve zběsilém tempu zahrát házenou, klasický fotbal nebo fotbal v zorbingových koulích. Toto hřiště je ideálním prvkem zvláště v letních dnech, kdy je možné ho napustit vodou a v rámci hry se také příjemně osvěžíte. Buďte si jisti, že si zasportujete s humorem.

Proč si pronajmout nafukovací atrakce právě od Happy Times

Pronájem nafukovacích atrakcí nabízí i agentura Happy Times. Zde si můžete vybrat ze spousty tvarů, barev a velikostí. V rámci politické či marketingové kampaně nabízí agentura tyto prvky jako reklamní plochu, které si všimne opravdu každý.

V případě pronájmu těchto atrakcí od Happy Times pracovníci agentury dovezou prvek na domluvené místo, kde jej uvedou do chodu a na konci ho zase vyfouknou, zabalí a nerušeně odvezou. Je možné domluvit i hlídání atrakce po celou dobu akce, aby byl z důvodu bezpečnosti počet dětí regulován a rodiče se o své děti nemuseli bát.

Happy Times nabízí své atrakce k pronájmu čisté, udržované a v maximální kvalitě. Profesionální jednání zaměstnanců agentury vám zaručí, že zábavní prvek bude na místě v domluveném termínu.