0
Vaše poptávka

Nechte starost o děti na nás a využijte pozornosti návštěvníků vaší předvolební kampaně!

Pokud přemýšlíte, jak zorganizovat předvolební kampaň a přinést do ní inovativní prvek, rádi vám poradíme. Většina politických stran se při setkání s občany soustředí hlavně na dospělé lidi, kteří již mohou volit. Na náměstí postaví pódium, kde k nim pronášejí projevy. Krom menších věcí s logem dané politické strany rozdávají kolemjdoucím zdarma například kávu, koblihy a květiny. Účelem je přitáhnout pozornost co nejvíce lidí. 

Doporučujeme se v předvolební kampani zaměřit na děti. Možná se to na první pohled zdá nelogické, ale jak jinak přilákat více lidí, než nabídnout zábavu pro jejich ratolesti. Má to několik výhod. Dospělí si budou moci v klidu poslechnout vaši řeč a zamyslet se nad ní. Budou akci vnímat určitě pozitivněji, zvlášť když budou politici v přímém kontaktu s jejich dětmi. Mnoho lidí projde kolem a stydí se účastnit předvolební akce. S dětmi je to však jiné, lidé budou mít důvod zde být a zažijí pěkné odpoledne. Ocení, že na děti se v tomto případě myslí taky. 

Nenechte se omezit malým prostorem

Většina předvolebních akcí se pořádá na menším prostoru, nejčastěji na náměstí, kde se nachází co nejvíce lidí. Je tedy potřeba brát v úvahu místo. Zaměřte se tedy spíše na činnosti, které nevyžadují větší prostor. Ovšem i na malém náměstí můžete vykouzlit ostrov zábavy pro děti.

Dětské dílničky je ten pravý typ zábavy

Nestačí dát dětem sladkost. Je potřeba, aby se na vaší akci zastavily a donutily k tomu i rodiče. Ideální zábavou v tomto případě jsou dětské kreativní dílničky. Stačí vám jeden větší party stan, pod kterým budou umístěny stolky a židličky. Tato činnost není ani finančně náročná, koupí se barevné papíry, psací potřeby, lepidla, nůžky, ozdobné gely, samolepky atd. Děti dají za vděk i omalovánkám. Aby bylo vše v souladu s tématem dne, můžete omezit barvy na odstíny, které reprezentují danou politickou stranu. Samozřejmostí je dobrovolník, který bude dětem při ruce a bude je motivovat k tvoření. Když si poté své výrobky budou moci odnést s sebou domů, budou nadšení.

Obrázek davu lidí
Obrázek davu lidí

Jako tip na tvoření uvádíme například přání k narozeninám či jinému jubileu. Pokud bude papír opatřen alespoň malým logem strany, děti tak budou nevědomky šířit agitaci dál mezi rodinu a kamarády.

Nezapomeňte na další aktivity a zázemí pro děti

Úspěch bude mít určitě i tombola. Děti si například mohou vzít omezený počet ruliček, kdy budou díky napsanému číslu hned vědět, co vyhrály. Ceny budou totiž očíslovány. Podmínkou však může být, vyzvednout si cenu až v určitý čas. Lidé tak budou nenásilně donuceni zde zůstat a poslechnout si celý váš program. 

Co však s menšími dětmi? Opět poslouží party stan, pod kterým bude vytvořena ohraničená relaxační zóna. Teoreticky postačí třeba menší nafukovací bazén, ve kterém budou hračky a plastové míčky.

Aby měla rodina na vaší předvolební akci opravdové pohodlí, nutností je dostupnost mobilního sociálního zařízení a stánku s lehčím občerstvením. Když přidáte ještě stánek se zmrzlinou nebo palačinkami, na vaši akci si určitě vzpomenou i v den voleb.

Velká politická akce si žádá viditelnější druh zábavy pro děti

Pokud pořádáte předvolební kampaň ve velkém a máte k dispozici celý areál či velkou plochu, organizace je už trochu složitější. Jako jedna z možností se proto nabízí využít agentury Happy Times, která vám pro děti zaštítí veškerou zábavu. Má k dispozici nafukovací atrakce, jako například skákací hrad pro děti, což malí návštěvníci ocení nejvíce. I dospělí si mohou dát pauzu mezi programem vaší kampaně a relaxovat při fotbalu v nafukovací kouli nebo u body zorbingu. Agenturu lze samozřejmě najmout i k menším akcím, kdy vám zábavu pro děti připraví přesně dle vašich představ.