0
Vaše poptávka

Body zorbing fotbal

Plánujete oslavu, party nebo zkrátka akci pro více lidí včetně dětí a přemýšlíte, co zajímavého můžete připravit pro skupinu lidí tak aby se každý zabavil? Bodyzorbing je správná volba pro jakoukoli příležitost s trochou prostoru kolem vás. Body zorbing je zábava s koulí, do níž jste uzavřeni, takže můžete vyvádět s vašimi přáteli a užijete si spoustu legrace.

Při body zorbing fotbalu jste uzavřeni do koule, která vás v podstatě chrání jako nárazník před ostatními hráči v kouli. Zároveň v ní můžete padat bez následků zranění. Při zorbing fotbalu si společně s vašimi přáteli můžete vymyslet různé hry, např. fotbal, sumo, beach fotbal nebo souboj body zorbů, kde vyhrává ten poslední, který zůstane stát při zábavě s koulí na nohou.

Bodyzorbingové koule jsou z kvalitního plastu. Tento pevný materiál tedy zajišťuje, že skoulemi můžete provádět body zorbing jak na klasickém, tak umělém trávníku, v písku nebov tělocvičně. Jediným úskalím pro body zorbing, jsou povrchy, které mohou obsahovat ostré předměty, jimiž by mohlo dojít k poškození body zorbingové koule.

Body zorbing je moderní / bláznivá, ale přesto bezpečná zábava. Můžete tak do sebe narážet, shazovat se, narážet do stěn či padat a na místo toho aby vám hrozilo nebezpečí, si užijete mnoho legrace. Zorbing fotbal se také hodí na jakékoli akce, kde potřebujete uvolnit atmosféru, prolomit bariéry a navázat přátelskou atmosféru, ať už se jedná o firemní akce, akce pro veřejnost, nebo akce pro děti. Body zorbing je i skvělá aktivita pro odreagování nebo jako volnočasová aktivita do škol.

To mne zajímá!